Головна » Каталог » Аксесуари » Світло » Світло переднє і мигалка KLS Atlas набір

Світло переднє і мигалка KLS Atlas набір

Світло переднє і мигалка KLS Atlas набір
 

Світло переднє і мигалка KLS Atlas: Набір потужних світильників. Переднє світло обладнане надзвичайно широкою лінзою, яка освічує всю дорогу, яку вам потрібно бачити. Задній світло з кріпленням на задній панелі обладнано стильними світлодіодними смужками, які спрямовують світло також на боки - таким чином Вас буде добре видно за будь-яких обставин.

Особливості: Переднє світло можна легко монтувати на передній частині вилки, або на кошик - за допомогою кріплень, що входять у упаковку. Стильні світлодіодні смуги заднього світла спрямовують світло у боки - і робить вас добре видимими. Великий катафот додатково збільшує вашу видимість та безпеку.

Характеристика: Світловий потік (перед/зад) - 65Лм/3Лм; передня фара: 1x LED; функції: 100%, 50%; тип батареї: 2x AA (входить у комплект); вологозахисний корпус.
Задня фара: 1x LED; функції: 100%; час роботи 180 годин; тип батареї: 2x AA (входить у комплект); вологозахисний корпус.

Відповідає нормам та допускам  німецьких правил дорожнього руху - StVZO.

 

Ціну уточнюйте у представника у вашому місті.
текст
Новини
11.12.2018  
Велосипедний шолом KLS Town Cup

Шолом має бути не тільки міцним та надійним, а ще й оригінально виглядати.

27.09.2018  
Каталог велокомпонентів та аксесуарів KLS 2019!

Представляємо вам новий каталог велокомпонентів та аксесуарів KLS 2019 - го року!

26.09.2018  
З KLS спрага не страшна!

Спрага. Кожному з нас відоме це жахливе відчуття. Це той дзвіночок, яким наш організм попереджає нас про можливе зневоднення, тепловий удар, раптову втрату сил, скрипіння і біль в колінних суглобах.


 
 
Зворотній зв`язок