Головна » Каталог » Аксесуари » Крила та бризговики » Крила KLS Fuse

Крила KLS Fuse

Крила KLS Fuse
 

Крила KLS Fuse: Комплект пластикових велосипедних крил. Призначені для захисту велосипедиста від дорожнього бруду та вологи, що зриваються з коліс велосипеда, під час руху. 

Особливості: виготовлені з міцного та гнучкого пластику, для більшої довговічності; мають поліровану нижню частину, для кращого самоочищення; універсальне кріплення дозволить швидко встановити та демонтувати крила з велосипеда, а також регулювати проміжок між крилом і колесом. Переднє крило кріпиться на горилу вилки, за допомогою болта і гайки. Заднє крило монтується за перемичку верхніх пер та підсідельну трубу рами, за допомогою болта ы гайки.

Характеристика: сумісні з велосипедами MTB і Cross, з колесами від 26" до 28" дюймів; підходять на всі типи рам і під всі види гальм; всі болтово-гаєчні з'єднання та деталі йдуть в комплекті крил, разом з інструкцією встановлення; матеріал - пластик.

Ціну уточнюйте у представника у вашому місті.
текст
Новини
11.12.2018  
Велосипедний шолом KLS Town Cup

Шолом має бути не тільки міцним та надійним, а ще й оригінально виглядати.

27.09.2018  
Каталог велокомпонентів та аксесуарів KLS 2019!

Представляємо вам новий каталог велокомпонентів та аксесуарів KLS 2019 - го року!

26.09.2018  
З KLS спрага не страшна!

Спрага. Кожному з нас відоме це жахливе відчуття. Це той дзвіночок, яким наш організм попереджає нас про можливе зневоднення, тепловий удар, раптову втрату сил, скрипіння і біль в колінних суглобах.


 
 
Зворотній зв`язок