08.04.2018  
Вітаємо з Великоднем!

Світле свято Великодня несе в собі добро та мудрість вікових традицій, які можуть навчити кожного щирості. Теплої посмішки рідних, чистоти намірів, мирного неба над головою та гарного настрою - бажаємо вам у цей великий день!

08.03.2018  
Зі святом весни вітаємо прекрасну половину людства!

Щирі привітання зі святом весни та міжнародним жіночим днем!

27.10.2017  
KLS Fuse й осінні калюжі не страшні

KLS Fuse — найдоступніші крила універсального типу не тільки у модельному ряді аксесуарів KLS, а й одна з найпривабливіших пропозицій на ринку взагалі. У зимовий період вони окупляться буквально за 2 тижні...

23.10.2017  
Огляд новинок: аксесуари KLS 2018 року

До сезону 2018 року бренд Kellys підготував більше новинок, ніж упаковується пасажирів у вагон метро...

02.10.2017  
Насос KLS, що й безкамерку накачає

Цей чималий помічник стане у нагоді вдома, якщо ви любите якісно та з комфортом піклуватися про свій велосипед.

29.09.2017  
Новинка 2018 року - велосипедні окуляри Kellys DICE

Окуляри Kellys DICE унікальні та легкі окуляри для поїздок на велосипеді. Вони мають кристально чисту оптику та можливість заміни лінз. Широка лінза, спеціальне покриття від дрібних подряпин.

26.09.2017  
Додатковий захист з KLS Cable

Виробники велозамків стверджують, що на безпеку велосипеда варто витрачати близько 10 % від вартості велосипеда. І хоча ми б велосипеди взагалі ніде та ніколи не залишали, та, на жаль, це нереально навіть у найбільш велосипедному місті світу - Копенгагені, тому сьогодні ми розглянемо трос-подовжувач Cable від KLS, який захистить окрім рами ще й колеса, а також сідло.

25.09.2017  
Нові велосипедні рукавички Kellys BOND

Нова модель рукавичок 2018 року з довгими пальцями, яка має чим здивувати, зокрема, міцністю, витонченістю та комфортом. Чудово підійдуть любителям екстримальних покатеньок.

18.09.2017  
Огляд світла KLS Spitfire

Ось і вересень у всі поля, а літа майже як не було. Разом з холодним подихом осені приходить осіння темрява. Забудь про сонце о 21 годині вечора до наступного сезону. Час подбати про штучне освітлення. Якщо ти — вкритий щетиною мандрівник і очі твої можуть розказати більше, ніж томик Робертса, мабуть, наші поради розтануть в іронічній посмішці. А новачку, якщо тобі тільки нещодавно пощастило оцінити переваги ровера як повноцінного транспортного засобу, буде цікаво дізнатись про фару KLS Spitfire. Тут є, про що поговорити.

Зворотній зв`язок