Головна » Каталог » Аксесуари » Крила та бризговики » Крила KLS Rainy

Крила KLS Rainy

Крила KLS Rainy
 

Крила KLS Rainy: Комплект пластикових велосипедних крил. Призначені для захисту велосипедиста від дорожнього бруду та вологи, що зриваються з коліс велосипеда, під час руху.

Особливості: виготовлені з міцного та гнучкого пластику; мають поліровану нижню частину, для кращого самоочищення; універсальне кріплення дозволить швидко встановити та демонтувати крила з велосипеда, а також регулювати проміжок між крилом і колесом; переднє крило кріпиться на горилу вилки, за допомогою болта і гайки; заднє крило монтується за перемичку верхніх пер, за допомогою болта і гайки; крила мають додаткові спицевидні упори.

Характеристика: сумісні з велосипедами Сity, Cross і Trekking, з колесами 28" дюймів; товщина металевих упорів – 4 мм; підходять на всі типи рам і під всі види гальм; болтово-гаєчні з'єднання та деталі йдуть в комплекті крил, разом з інструкцією встановлення; матеріал - пластик.

Колір: чорно-сірий, сіро-чорний, біло-сірий

Ціну уточнюйте у представника у вашому місті.
текст
Новини
11.12.2018  
Велосипедний шолом KLS Town Cup

Шолом має бути не тільки міцним та надійним, а ще й оригінально виглядати.

27.09.2018  
Каталог велокомпонентів та аксесуарів KLS 2019!

Представляємо вам новий каталог велокомпонентів та аксесуарів KLS 2019 - го року!

26.09.2018  
З KLS спрага не страшна!

Спрага. Кожному з нас відоме це жахливе відчуття. Це той дзвіночок, яким наш організм попереджає нас про можливе зневоднення, тепловий удар, раптову втрату сил, скрипіння і біль в колінних суглобах.


 
 
Зворотній зв`язок