Головна » Каталог » Аксесуари » Велокомп`ютери » Велокомп'ютер бездротовий KLS Reflex WL

Велокомп'ютер бездротовий KLS Reflex WL

Велокомп
 

Велокомп'ютер бездротовий KLS Reflex WLСтильний бездротовий велокомп'ютер. Обладнаний великим LCD дисплеєм, який дозволяє легко зчитувати дані, що надходять на екран під час руху велосипеда. В комплекті силіконове кріплення, за допомогою якого комп'ютер можна встановити на кермо, чи винос. 

Функції: спідометр; поточний шлях; одометр; автотаймер поточного шляху; максимальна швидкість; годинник; середня швидкість; режим переключення; заморожування дисплея; порівняння швидкості; тенденція швидкості; функція збереження одометра; температура; лічильник калорій; збереження викидів вуглецю.

Особливості: бездротовий; великий екран; 14 функцій; яскравий дизайн та 4-ри кольори корпусу; легке кріплення на кермо чи винос.

Характеристика: дані від датчика до комп'ютера передаються аналоговим радіосигналом; цільнодетальний геркон (датчик); батарея живлення комп'ютера - 1x 3V CR2032, та датчика - 1x 3V CR2032. 

Колір: чорний, білий, лайм, синій.

Для швидкого та правильного налаштування комп'ютера радимо користуватися інструкцією KLS Reflex WL.

Ціну уточнюйте у представника у вашому місті.
текст
Новини
11.12.2018  
Велосипедний шолом KLS Town Cup

Шолом має бути не тільки міцним та надійним, а ще й оригінально виглядати.

27.09.2018  
Каталог велокомпонентів та аксесуарів KLS 2019!

Представляємо вам новий каталог велокомпонентів та аксесуарів KLS 2019 - го року!

26.09.2018  
З KLS спрага не страшна!

Спрага. Кожному з нас відоме це жахливе відчуття. Це той дзвіночок, яким наш організм попереджає нас про можливе зневоднення, тепловий удар, раптову втрату сил, скрипіння і біль в колінних суглобах.


 
 
Зворотній зв`язок