ALPHA та CELLY - життя в світі гаджетів!

     В сезоні 2017 року асортимент KLS поповнився двома цікавими моделями нарамних сумочок - сумка на раму KLS Alfa та сумка на раму KLS Celly. Розглянемо їх детально.
 
     Alpha та Celly являють собою два діаметрально протилежних погляди на функцію тримача навігатора. Обидві сумки мають об'єм 1 л, обидві фіксуються на верхній трубі лямками з липучками велкро, обидві мають прозоре віконце для смартфону з діагоналлю екрану 5,5" та ось тут схожість і закінчується. При схожих габаритах (Alpha має виміри 185х140х125 мм, а Celly —  180х115х95 мм), їхня місткість суттєво відрізняється, оскільки конструкція Celly — це, по суті, жорстка коробка з магнітною дверцею, а Alpha зовнішнім виглядом нагадує велобаул в мініатюрі зі своїми двома кишенями по боках.
 
СУМКА НА РАМУ KLS ALPHA
 
      Для порівняння та тесту був обраний телефон з екраном 4" 
 
СУМКА НА РАМУ KLS CELLY
 
     В Alpha верхню кишеню для смартфона можна відстібнути і причепити, скажімо, на ремінь. В бокові відсіки поміститься мультитул, пара батончиків, цукерки та інші дрібниці. Слідкувати за навігатором в смартфоні, який лежить в Alpha, дуже зручно.
 
     Celly — геть інша сумка. Всередину в основний відсік влізе півкіло цукерок, мультитул та трохи дрібничок, які можна покласти в бокові кишені з сіточкою. Любителі вдягатися на ходу оцінять об'єм, якого вистачить, щоб покласти у відсік тонку вітровку. Також є карабін для ключів та широка гумова стрічка посередині для фіксації речей, хоча вона занадто міцна й тому не відтягується до половини. У Celly жорсткі стінки, тому у вас не вийде запхати речей більш об'єму, як це можна зробити з м'якими сумками.
 
СУМКА НА РАМУ KLS ALPHA
 
СУМКА НА РАМУ KLS CELLY
 
     Конструкція Celly передбачає встановлення сумки на будь-який велосипед з будь-якою геометрією. Нижні лямки охоплюють верхню трубу, а передня підперезує кермовий стакан. Якщо у вас МТБ маленької ростовки, в якому верхня та нижня труби з'єднані разом, одну з нижніх лямок можна просто зняти. Сумка добре триматиметься на двох.
 
СУМКА НА РАМУ KLS CELLY
 
     Alpha створена скоріш для гірських велосипедів та гібридів. Кишені лягають на боковини труб рами, а лямка охоплює її під нижньою трубою. Кишені мають трапецевидну форму і трохи скошені від велосипедиста для кращої ергономіки. Сумка виготовлена з водостійкого поліестеру 600D та нейлону 210D. Фурнітура від японської фірми YKK.
 
     Celly зроблена з поліефірного матеріалу, який також не пропускає вологу всередину, а ще на ній є світловідбиваючі смужки 3М для вашої безпеки.
 
     Дані сумочки вже в Україні та поступили у продаж. То ж запитуйте у магазинах вашого міста.
 
04.12.2019  
Каталог велокомпонентів та аксесуарів KLS 2020.

Представляємо вам новий каталог велокомпонентів та аксесуарів KLS 2020-го року!

11.12.2018  
Велосипедний шолом KLS Town Cup

Шолом має бути не тільки міцним та надійним, а ще й оригінально виглядати.

27.09.2018  
Каталог велокомпонентів та аксесуарів KLS 2019!

Представляємо вам новий каталог велокомпонентів та аксесуарів KLS 2019 - го року!

Зворотній зв`язок