Крила KLS - cезон дощів окриляє!

     Нарешті до нас прийшла справжня весна, з зеленим листям, квітучими деревами, теплим сонечком, та….дощами! І якщо красуня природа кличе на свіже повітря, то дощі навпаки – відлякують.

     Велосипедисту, як нікому іншому, відомі наслідки такої негоди – ці наслідки залишаються на його одязі, тілі, та навіть обличчі, в вигляді дорожнього бруду, що зривається з коліс велосипеда. І не важливо, яким дорожнім покриттям проходив його шлях – пересічною грунтовкою, чи асфальтованою дорогою міста. Питання лиш в тім – на скільки він промокне та забрудниться. Адже навіть після маленького дощу, багнюки що бажає потрапити на наш одяг - більш ніж достатньо. Тоді що вже говорити про маленькі крапельки бруду, що підіймаються по зубатій покришці колеса і закидуються на спину і лице велосипедиста?! І це ще не кажучи про те що їхати на велосипеді, з мокрою п’ятою точкою - крайнє не приємно, а то і болісно (залежно від сідла).

Огляд велосипедних крил та щитків KLS

     Та вихід звісно є! Можна перечекати доки погода не стане сприятливою, або ж – велосипедні крила! Так вони не захистять від дощу (дощ завжди краще перечекати, звісно, якщо є така можливість), але з калюжами і багнюкою – цілком впораються.

     Компанія KLS в своєму асортименті велосипедних компонентів та аксесуарів, має багато чого корисного і цікавого, та зараз за вікном сезон дощів, тому в цьому міні-огляді мова піде саме про крила.

Огляд велосипедних крил та щитків KLS

     І почнемо з середньо-розмірних універсальних крил, що розраховані на велосипеди типу МТВ і Cross, з колесами від 26" до 28" дюймів. Їх універсальність полягає в їхній сумісності з усіма видами велосипедних рам. Вони легко монтуються та демонтуються на велосипед, а також мають регулювання проміжку між крилом і колесом. Виготовляються з міцного та гнучкого пластику, для більшої довговічності. Мають поліровану нижню частину, для кращого самоочищення.

     Комплект крил KLS FUSE:

     Переднє крило кріпиться на горилу вилки, за допомогою болта і гайки, що йдуть в комплекті. Монтаж - демонтаж переднього крила займає менше хвилини – для цього знадобиться лише хрестоподібна викрутка, що є невід’ємною функцією майже будь-якого велосипедного мультитулу (інструменту).

Огляд велосипедних крил та щитків KLS

     Заднє ж крило монтується за перемичку верхніх пер та підседільну трубу рами, за допомогою регулюємого кріплення, на болті і гайці.

Огляд велосипедних крил та щитків KLS

     Комплект крил KLS Guard:

     Переднє крило Guard кріпиться аналогічно FUSE. 

Огляд велосипедних крил та щитків KLS

     Що ж до заднього – воно має кріплення до перемичок верхніх та нижніх пер рами.

Огляд велосипедних крил та щитків KLS

     Комплект крил KLS Storm:

     Так, кріплення переднього крила ідентичне з Guard і FUSE. 

Огляд велосипедних крил та щитків KLS

     Та заднє крило має два варіанта монтажу: перший кріпиться до підседільного штира, за допомогою пластикового хомута і петлі-липучки; другий – до перемички верхніх пер рами велосипеда, аналогічно кріпленню переднього крила.

Огляд велосипедних крил та щитків KLS

     Універсальність – значить різнобічність і різноманітність. Це мабуть краще рішення з приводу економії та вирішення проблеми, та не завжди вона ефективна і має гарний вигляд. Тому існують окремі види крил, для різних видів велосипедів.

     Крила для МТВ (гірські велосипеди) -  це середні за розмірами крила, що здатні закривати широку велосипедну покришку. Вони також підходять на усі типи рам МТВ і сумісні з усіма видами гальм. Міцні, гнучкі, широкі, довговічні, поліровані знизу для самоочищення, а ще легко кріпляться і мають варіанти регулювання – від висоти проміжку між крилом та велосипедом, до кута нахилу і довжини.

     Комплект крил KLS KNIGHT, під колеса 26 дюймів:

     Переднє крило кріпиться в шток вилки, за допомогою кріплення Turner (двоступенева система швидкого кріплення) з фіксацією, що йде в комплекті. Кріплення переднього крила займає менше хвилини – для цього знадобиться лише компактний шестигранний ключ, що йде в комплекті.

Огляд велосипедних крил та щитків KLS

     Заднє крило монтується на підседільний штир велосипеда, за допомогою кріплення з системою SQR (smart quick release system - універсальне кріплення заднього крила для всіх діаметрів підседільних штирів). Має два шарніри, для регулювання крила по висоті і кута нахилу.

Огляд велосипедних крил та щитків KLS

Огляд велосипедних крил та щитків KLS

     Комплект крил KLS Thunder, під колеса 26 дюймів:

     Переднє крило складається з двох частин та кріпиться в шток вилки, аналогічно передньому крилу KNIGHT.

Огляд велосипедних крил та щитків KLS

     Заднє крило монтується на підседільний штир велосипеда, за допомогою кріплення типу «хомут-зажим», та підійде до штира будь-якого діаметру. Також має два шарніри , для регулювання крила по висоті і кута нахилу.

Огляд велосипедних крил та щитків KLS

Огляд велосипедних крил та щитків KLS

     До речі про кріплення – всі болтово-гаєчні з'єднання та деталі виробник вкладає в комплект крил, разом з інструкціями, так що Вам не забракне часу для встановлення.

     Ну що ж, сезон дощів за вікном – зовсім не привід відставляти свій ровер подалі в комору. І нехай погода вносить свої коригування в ваші плани, та Ви робіть свої, адже кажуть – «в природи немає поганої погоди…».

     Придбати крила KLS Fuse, KLS Guard, KLS Knight, KLS Storm, KLS Thunder можна в найближчому магазині-партнера KLS, у вашому місті. Перелік магазинів партнерів KLS можна дізнатися тут.

04.12.2019  
Каталог велокомпонентів та аксесуарів KLS 2020.

Представляємо вам новий каталог велокомпонентів та аксесуарів KLS 2020-го року!

11.12.2018  
Велосипедний шолом KLS Town Cup

Шолом має бути не тільки міцним та надійним, а ще й оригінально виглядати.

27.09.2018  
Каталог велокомпонентів та аксесуарів KLS 2019!

Представляємо вам новий каталог велокомпонентів та аксесуарів KLS 2019 - го року!

Зворотній зв`язок