Новинки KLS 2016 - Challanger strap, та Challanger T-system.

     Продовжуючи наші огляди на цьогорічні новинки від KLS, ми не можемо не згадати про маленькі речі, з великим призначенням. Мова піде про компактні сумочки на велосипед, для щоденної експлуатації. Вони призначені для перевезення необхідних дрібниць, чи цільового використання, як велоаптечки, мед.аптечки, а ще добре розгрузять ваш рюкзак в велопоходах, чи будуть незамінні на велопрогулянці, коли нікуди подіти ключі від будинку, та мобільний телефон.

     Компанія KLS, в цьому сигменті, вже представляє чималий асортимент, та все ж і надалі розробляє, виготовляє, та пропонує нові вироби. В цьому році, KLS представила оновлені сумки - на раму (Basic,  Zoffy, Snappy, Zoftic, Framy, Radiаn), на руль (Gasper, Giron, Orbit), та підсідельні сумочки (Slopper, Dandy). Що ж до останніх - лінійка поповнилась зовсім новими Challanger strap, та Challanger T-system.

     На перший погляд, вони однакові – і це дійсно так! Різниця лише в типі кріплення сумки на велосипед. Хоча й обидві сумки монтуються за рамку сідла і підсідельний штир, та Challanger strap – кріпиться за допомогою липучок «велкро», а Challanger T-system – за допомогою міцного пластикового кріплення (T-подібної форми) за рамку сідла, та липучки «велкро»  - за підсідел. Обидва кріплення надійні, та дають змогу за лічені секунди повісити та зняти сумку з велосипеда, хіба що пластикове – більш тугіше (нерухомо) тримається на рамці сідла. Ще слід відзначити що дані сумки йдуть в трьох розмірах - S (0,3л), M (0,5л) і L (0,8л), що значно підвищить увагу споживачів на дані моделі.

     Довговічний і водонепроникний матеріал, міцний шов, якісний пошив, світловідбиваючі вставки та вишитий бренд KLS.

     Сумка складається з одного глибокого відділення, на застібці-блискавка, що дає можливість для легкого та швидкого доступу, через широку горловину. Верхня частина сумки, на якій розміщене кріплення, та лицева частина (кришка) мають рамку з гнучкого пластику, коли ж бічні стінки та нижня - досить м’які і з м’якою підкладкою. На бічних стінках розташовані масивні світловідбиваючі вставки, а також петля для кріплення заднього ліхтаря, чи магалки - на лицевій.

     На останок – сумки Challanger strap, та Challanger T-system, вже в Україні, та поступили в продаж. Дізнатися їх ціну, та придбати, можна в найближчому магазині-партнера KLS, у вашомі місті. Перелік магазинів-партнерів KLS можна дізнатися тут

04.12.2019  
Каталог велокомпонентів та аксесуарів KLS 2020.

Представляємо вам новий каталог велокомпонентів та аксесуарів KLS 2020-го року!

11.12.2018  
Велосипедний шолом KLS Town Cup

Шолом має бути не тільки міцним та надійним, а ще й оригінально виглядати.

27.09.2018  
Каталог велокомпонентів та аксесуарів KLS 2019!

Представляємо вам новий каталог велокомпонентів та аксесуарів KLS 2019 - го року!

Зворотній зв`язок