Огляд популярних велосипедних мигалок KLS

     Ми вже не раз писали про важливість безпеки велосипедиста на проїзджій частині. Про важливість дотримання правил дорожнього руху, та про елементарні предмети захисту – шоломи, окуляри, ліхтарі, мигалки, світловідбиваючі жилети,  і смужки.

     Всі ці аксесуари можна поділити на дві групи: перша група - це предмети прямого захисту, що захищають частини тіла велосипедиста від ушкоджень. Наприклад - шолом захищає голову, окуляри – очі, а рукавички – долоні; до другої ж групи, можна віднести всі  непрямі елементи захисту, що дозволяють велосипедисту бути помітним на дорозі. Насправді до цієї групи можна віднести дуже багато велосипедних компонентів та аксесуарів - від гуми на колесах, до дзвоника на кермі. Та все ж одним з найголовніших предметів – є задня мигалка. Про них ми й розповімо в нашому огляді.

     Що ж ми знаємо про велосипедну задню мигалку?! Вона обов'язково повинна бути червоного кольору. Легка, яскрава, легко кріпитися на велосипед (хоча на сьогоднішній день, їх використовують не тільки на велосипеді), бути економічною в роботі, а ще міцно триматися на кріпленні і мати вологозахист від теплих літніх дощів.

Мигалки, задні ліхтарі та габараритні вогні для велосипеда

     Однією з найсильніших сторін компанії KLS як раз являється велосипедне світло. Тому нам є про що Вам розповісти, показати та запропонувати.

Мигалки, задні ліхтарі та габараритні вогні для велосипеда

     KLS Element -  велосипедна мигалка. Складається з двох світлодіодів з оптичною системою, що працюють в двох режимах – постійний та миготливий. Потужні світлові пучки - мають білий колір, та червону світловідбиваючу оправу, що в доповненні забезпечує повну видимість габаритного вогню, навіть в хмарну, чи злегка туманну погоду. Одна кнопка управління, що розташована на робочій частині ліхтаря, та регулююме швидкоз’ємне кріплення, придають простоту та легкість в користуванні. Корпус мигалки являє собою міцний єдиний предмет - без люфтів і скрипу, навіть в області кришки батарейного відсіку. Економічне живлення від двох батарейок типу ААА («мініпальчик»). 

Мигалка, задній ліхтар, габараритній вогонь для велосипеда

    KLS Rippy.  Про неї можна сказати все те ж що й про Element, хоча звісно різниця в них є.  В Rippy один, менш потужний світловий діод з оптичною системою, проте в додаток встановлені два звичайних яскравих діоди. Ще відмінність  в формі корпусу - "Замкова щілина". Саме так у нас асоціюється зовнішній вигляд Rippy. В іншому ж  - це той же міцний не скрипучий корпус, герметична гумова прокладка, та одна кнопка управління, що розміщена в нижній частині мигалки. 

Мигалка, задній ліхтар, габараритній вогонь для велосипеда

     Мигалки KLS Element та KLS Rippy кріпляться на підсідельний штир, за допомогою регулюючого не складного механізму (типу стяжка), що дозволить надійно прикріпити мигалку на штир будь-якого діаметру, чи на рюкзак (велосумку, елементи одягу і т.д.), за лічені секунди. Міцний пластиковий корпус, обох ліхтариків, має масивну гумову прокладку, що вбереже від попадання води до самої лампи та батарейок. Ідеально підійдуть для постійного використання як габаритний вогник, особливо для людей, що постійно знаходяться в русі - велопоходи, дальні поїздки, тренування, чи рух в міському трафіку, не залежно від погодніх умов та світлової частини доби.

                                                                           KLS-301та KLS Topper

Мигалка, задній ліхтар, габараритній вогонь для велосипеда

     Мигалки KLS-301та KLS Topper - найпопулярніші в своєму сигменті. Відносяться до бюджетних габаритних вогнів, що призначені позначити велосипедиста на проїзджій частині, та вже давно використовуються й людьми ніяк не пов'язаними з вело. Ви щодня йдете з роботи вздож проїзджої частини?! Ваша дитина пізно  повертається зі школи?! Гуляете в лісі?! Катаєтесь на велосипеді, чи ведете дитячу коляску?!  Подбати про свою безпеку легко - просто станьте помітним для інших.  

     KLS-301

     П'ять яскравих світлодіодів, що працюють від двох батарейок живлення, типу ААА. Три режими роботи, які регулюються однією кнопкою управління. Світловідбиваючі вставки червоного кольору, для посилення яскравості мигалки. Міцний вологозахисний корпус. Універсальне швидкоз'ємне кріплення та дві батарейки живлення.

     KLS Topper

Мигалка, задній ліхтар, габараритній вогонь для велосипеда

     Чотири яскравих світлодіода. Два режими роботи. Світловідбиваюча вставка червоного кольору. Одна кнопка управління. Вологозахисний пластиковий корпус. Універсальне швидкоз'ємне кріплення. Дві батарейки живлення, типу таблетка (2 шт х CR2032 3V).

     В підсумку, хотілося б сказати, що ми розповіли Вам про одні з найпопулярніших мигалок, проте це далеко не весь вибір велосипедного світла від KLS. Саме широкий асортимент, гуманна ціна, та якість свого продукту й зробили дане направлення, одним з найсильніших сторін компанії.

     Для більш детальної характеристики мигалок - радимо скористатися таблицею параметрів освітлення.

     Придбати мигалки KLS Element, KLS Rippy , KLS-301, KLS Topper, можна в найближчому магазині-партнера KLS, у вашому місті. Перелік магазинів-партнерів KLS можна дізнатися тут.

04.12.2019  
Каталог велокомпонентів та аксесуарів KLS 2020.

Представляємо вам новий каталог велокомпонентів та аксесуарів KLS 2020-го року!

11.12.2018  
Велосипедний шолом KLS Town Cup

Шолом має бути не тільки міцним та надійним, а ще й оригінально виглядати.

27.09.2018  
Каталог велокомпонентів та аксесуарів KLS 2019!

Представляємо вам новий каталог велокомпонентів та аксесуарів KLS 2019 - го року!

Зворотній зв`язок