Сонячний промінь, або фара KLS Beam.

     «Щоб освітлювати світлом інших – потрібно носити сонце в собі!»

     Або ж на собі…чи на своєму велосипеді!

     З дитинства нам прививали думку, що світло – це щось добре і позитивне. З світлом пов’язане тепле сонце і літо. В світлу пору ми робимо практично всі наші справи: навчаємось, працюємо, відпочиваємо, займаємось спортом, зустрічаємось з рідними та друзями, живемо. В кінці кінців, в світлу пору – ми маємо змогу бачити все що нас оточує.

     З темрявою все навпаки. Темні сили прокидаються саме в темний час, щоб зробити свої темні справи. І хоча це більше вигадки голів з добре розвиненою фантазією, та все ж доля правди тут таки є.

     На щастя, ми живемо в розвиненому світі в якому існує купа різних знарядь боротьби з темрявою. І якщо одні дозволяють лиш побачити контури "зла" в "темній стороні", то з іншими - навіть те зло може перейти на "світлу сторону". 

Огляд велосипедної фара KLS Beam.

     Звісно, у цих словах десь проглядається думки людини, що передивилася фантастичних фільмів, чи переслухала казок, або ж… людини, що користується велосипедною фарою KLS Beam.

     Велосипедна фара KLS Beam

Огляд велосипедної фара KLS Beam.

     4 світлодіоди. Компактні розміри. Міцний алюмінієвий корпус. Вологозахисні ущільнювачіКласичний дизайн. Чорний колір.

     Фара KLS Beam призначена для використання в темний час доби, як основне світло велосипедиста. Добре підійде людям які багато подорожують на велосипеді, чи постійно переміщаються в міському трафіку, в вечірній час. 

     Потужні світлодіоди Beam, в максимальному режимі роботи, здатні забезпечити яскравий світловий пучок в 1600 люмен. Що ж до самих режимів роботи - їх тут чотири (низький 25%, середній 50 %, великий 75% та максимальний 100%). Перемикаються вони за допомогою кнопки ввімкнення \ вимкнення.

Огляд велосипедної фара KLS Beam.

     Beam працює від Li-ion акумулятора, що окремо (від фари) кріпиться на раму велосипеда. Повністю зарядженого акумулятора вистачає від 2-х до 7-ми годин праці ліхтяря (в залежності від обраного режиму світіння).

Огляд велосипедної фара KLS Beam.

     Сама фара кріпиться на руль велосипеда, за допомогою міцного силіконового кріплення. Воно сумісне з усіма типами велосипедних рулів (діаметром від 25,4 до 31,8 дюймів), а його установка займає лічені секунди.

     Також є окреме кріплення для установки фари на шолом (в такому випадку акумуляторну батарею можна розмістити в наплічному рюкзаку). Дане кріплення має кронштейн, для регулювання фари на шоломі, не знімаючи останнього з голови.

     Акумулятор же кріпиться до верхньої труби рами велосипеда, за допомогою спеціального чохла-сумочки (кріплення типу липучки «Велкро»). Такий монтаж достатньо надійний в використанні і виключає можливість "тряски" на бездоріжжі.

Огляд велосипедної фара KLS Beam.

     В комплект, окрім гарної подарункової коробки входять: кріплення фари на руль велосипеда; кріплення фари на шолом; кріплення акумуляторної батареї; акумулятор; зарядний пристрій ну і звісно ж сама фара.

Огляд велосипедної фара KLS Beam.

     На жаль, не можна мати купу переваг і зовсім не мати недоліків. Така потужність діодів, при роботі в максимальному режимі, може достатньо нагріти алюмінієвий корпус фари. Мабуть, тому KLS Beam позиціонується в категорії саме велосипедного світла – при русі на велосипеді, зустрічний потік повітря добре охолоджує фару. Та й максимальний режим світіння ми використовуємо не так і часто (не тільки тому що заряду батареї вистачить на 2-і години, а й тому що нас просто поб’ють засліплені зустрічні водії чи перехожі).

     З недоліків (точніше незручностей) ще можна виділити окреме кріплення акумулятора. Але і тут потрібно розуміти, що це не маленький ліхтарик, що позначає Вас на дорозі – це те саме маленьке "сонце", яке здатне освітлювати інших. А з'єднувальний провід, як і провід велокомп'ютора, можна примотати до гальмівної рубашки. 

     Ну і найголовніше - з фарою KLS Beam ви завжди будете на "стороні світла".  :)

      Для більш детальної характеристики, радимо скористатися таблицею параметрів освітлення.

     Придбати велосипедну фару KLS Beam можна в найближчому магазині-партера KLS у вашому місті. Список магазинів-партнерів можете дізнатися ТУТ. 

 

 

04.12.2019  
Каталог велокомпонентів та аксесуарів KLS 2020.

Представляємо вам новий каталог велокомпонентів та аксесуарів KLS 2020-го року!

11.12.2018  
Велосипедний шолом KLS Town Cup

Шолом має бути не тільки міцним та надійним, а ще й оригінально виглядати.

27.09.2018  
Каталог велокомпонентів та аксесуарів KLS 2019!

Представляємо вам новий каталог велокомпонентів та аксесуарів KLS 2019 - го року!

Зворотній зв`язок