Помітність з KLS Nibiru. Огляд ліхтарика

   Nibiru — це уявна планета, яка в кінці часів... тобто, це акумуляторний задній ліхтарик, що виконує лише одну функцію — він світить. Зараз ми цілком серйозно: в ньому немає навіть функції блимавки, тільки постійне світіння. На наш погляд, так мають бути зроблені всі без виключення велосипедні аксесуари.   Аргументи не діють, коли пояснюєш, що постійне світло дозволяє іншим учасникам дорожнього руху визначити швидкість двоколісного й відповідно скорегувати свою власну. Коротше кажучи, відсутність блимавки — це плюс. Це безпечно. Респект за це, KLS.

   KLS хитро приховує ємність літій-полімерного акумулятора, залишаючи лише інформацію про приблизний час роботи — три з половиною години від повного заряду до темряви. Заряджається Nibiru за 5 годин, що, озброївшись архіточним методом "пальцем в небо", натякає на низьку напругу. До коробочного комплекту додається 10-сантиметровий шнурок з USB-інтерфейсом, ремінець з липучкою Velcro, 2 капронових хомути та кріплення на підсідельний штир.

   Корпус KLS Nibiru наполовину покрито прозорою кришкою, а три супер-яскравих світлодіода розташовані прямо під куполом, що в результаті дає ефективний кут розсіювання майже в 270°. Якщо ви не риба і не голуб, який бачить на всі 360°, ви точно оціните широту Nibiru. Треба бути геть сліпим, щоб виїджджаючи з другорядної на головну, не побачити велосипедиста з цією штукою.

   Два діоди оточені безліччю дрібнесеньких відбивачів, що покращують периферійну видимість, а над третім розташувалася оптична лінза, яка дивиться тобі прямо в душу. Кажуть, якщо довго вдивлятись в неї, можна побачити Око Саурона.

   На задній частині є мультфункціональна кліпса, яку можна причіпити хоч на рюкзак, хоч деінде. В середині кліпси розташовано байонетний отвір, в який вставляється кріплення на підcідельний штир. Фіксується вся ця пісня поворотом на 90°. Байонет тримає міцно. Ніяких люфтів та зайвих звуків. Другий лайк, KLS.

   Кронштейн з гнучкого пластику підійде на будь-який штир, окрім зовсім "аеродинамічних" супер-довгих NACA-хвостів, які поза правилами UCI в будь-якому випадку. Голова байонету нахилена для компенсації кута нахилу підсідельного штиря у 73°. Таким чином, без усіляких шарнірних кронштейнів ліхтарик розташовується чітко вертикально. А ось тут слід зробити маленьке зауваження. Кришка USB-гнізда зроблена з м'якої гуми, тому вставляється вона на своє місце завжди насилу. Після кожної підзарядки ретельно перевіряйте наскільки добре ви встромили кришку в посадковий колодязь, інакше вода неодмінно знайде, як пробратись всередину й зробить тотальний блекаут. Щоб ще більш убезпечити себе від втрати освітлення в мокру погоду, вставляй ліхтарик логотипом донизу. Мультифункціональна кліпса працює в обидві сторони.

   Не найвдалішим рішенням від дизайнерів KLS було покласти силіконовий ремінець з комплекту KLS IO, адже його круглі отвори не дуже сумісні з шістьма гачками на кронштейні. Але, що маємо — те маємо. Щоб надійно зачепити Nibiru на оту трубу під сідлом, треба трішки попрацювати. Коли все вийшло, супер-пружний ремінець триматиме Nibiru так, як гравітація Юпітера тримає його 69 супутників.

   Nibiru — симпатичний варіант для тих, хто не бажає час від часу купляти батарейки. Nibiru має компактні розміри (половина коробки сірників), вона яскрава й довго світить на одному заряді, але, як і будь-які акумуляторні ліхтарики, підходить виключно для міста. В далекобійному заїзді вона буде марною. Завдяки широченному куту огляду жоден водій за кермом не випустить з поля свого зору велосипедиста. А що таке безпека? Це те, що не дає Нібіру налетіти на орбіту Землі.

    Придбати ліхтарик KLS Nibiru можна в найближчому магазині-партнера KLS у вашому місті. Перелік магазинів партнерів KLS можна дізнатися тут.

04.12.2019  
Каталог велокомпонентів та аксесуарів KLS 2020.

Представляємо вам новий каталог велокомпонентів та аксесуарів KLS 2020-го року!

11.12.2018  
Велосипедний шолом KLS Town Cup

Шолом має бути не тільки міцним та надійним, а ще й оригінально виглядати.

27.09.2018  
Каталог велокомпонентів та аксесуарів KLS 2019!

Представляємо вам новий каталог велокомпонентів та аксесуарів KLS 2019 - го року!

Зворотній зв`язок