Поповнення в сімействі насосів Doubly

     В кожного велосипедиста, рано чи пізно, трапляється прокол. І це не залежить від того, чи Ви щойно виїхали на прогулянку містом, чи катаєте десь в далеких походах по стежках усіяних колючками акації. Як не залежить і від вашого досвіду, або манери їзди. Тому найперше, окрім предметів захисту (шолома, окулярів, рукавичок), що повинен мати будь-який велосипедист – велосипедна аптечка! 

Огляд велосипедних насосів KLS Doubly - новинки 2016

     Заплатки, клей, бортувальні лопатки, насос (а ще запасна камера та мультитул) – обов’язковий вміст будь-якої велосипедної аптечки.

     Та не єдині проколи можуть знизити тиск вашого колеса. Він може знизитись після перепаду температури, чи зносу камери, та навіть після тривалого терміну зберігання велосипеда. І це вже не кажучи про досвідчених райдерів, що постійно регулюють тиск коліс, відносно дорожнього покриття. Хай там як, а велосипедний насос - необхідний аксесуар для підтримання велосипеда в постійній готовності. 

     Що ж ми знаємо про насос та яким він повинен бути?! Звісно краще і швидше накачати колесо великим підлоговим насосом, та нажаль його не візьмеш з собою в дорогу. Тому, серед велолюбителів, найпопулярніші невеликі, так звані – компактні насоси. Завдяки їхнім розмірам їх злегкістю можна взяти з собою в поїздку - вони без проблем влізуть в Ваш велорюкзак, поясну сумку, а то й в підрамну чи підсідельну сумку. З першочергових вимог, окрім розміру насоса, варто звернути увагу на його голівку – вона повинна відповідати типу ніпеля (AV \ FV) на вашій камері (інакше такий насос просто не підійде до камери, та Ви не зможете накачати колесо). До другорядних вимог можна віднести – матеріал корпусу та штока насоса (алюмінієві насоси більш довговічні за пластикові, але це не значить що пластикові насоси слабкі – відомі виробники використовують міцний та якісний пластик, що при належному використанні насоса, служить роками), універсальність насоса (мають дві головки - під ніпель AV та FV), його будова (телескопічний насос швидше накачає колесо, завдяки більшій повітряній камері), форма ручки (ручка анатомічної форми руки буде більш зручніша ніж звичайна), та навіть колір (під колір рами велосипеда, тим більше якщо насос буде кріпитися до неї). 

     Компанія KLS представляє широкий асортимент велосипедних компонентів та аксесуарів і насоси займають його вагому частину.  Це компактні насоси, підлогові, підлогові з манометром, а також насоси високого тиску. Та як ми вже згадували, найбільшим попитом користуються саме компактні насоси. І ми, в цьому міні-огляді, хотіли б Вам розпосвісти про деякі з них, а конкретніше - про новинки 2016 року.

     Опираючись на успіх та популярність насосів KLS Doubly та KLS Doubly Ecо, виробник розширив їхнє "сімейство", випустивши ще три нові моделі - KLS Doubly 10, KLS Doubly 30, та KLS Doubly 50

Огляд велосипедних насосів KLS Doubly - новинки 2016

     Компактні, яскраві та легкі, насоси. Виготовлені з міцних та екологічних матеріалів. Призначені для накачування коліс з ніпелем Presta(FV) / Schrader(AV) / Dunlop(DV). Легко кріпляться на раму, за домогою кріплення що йде в комплекті.

Огляд велосипедних насосів KLS Doubly - новинки 2016

     Стильний дизайн. Анатомічна т-подібна ручка, для комфортного накачування коліс. В складеному стані - ручка складається вздовж насоса та замикається в корпусі.

Огляд велосипедних насосів KLS Doubly - новинки 2016

     Голівки під різні типи ніпелів закриті гумовою кришечкою, що вбудована в корпус насоса (Вам не потрібно турбуватися що вона може згубитися). Ручка перемикання потоку повітря, на різні канали голівок.

     KLS Doubly 10

Огляд велосипедних насосів KLS Doubly - новинки 2016

     Телескопічний пластиковий насос, завдяки збільшеній повітряній камері - Ви швидко підготуєте велосипед до покатеньки. Максимальна межа тиску - 100 PSI чи 7 bar. Вага лише - 128г.

Огляд велосипедних насосів KLS Doubly - новинки 2016

     Надійне кріплення до рами велосипеда. Кріплення також має фіксуючу гумку, що завадить випадінню насоса. Не заважає при русі.

     KLS Doubly 30

Огляд велосипедних насосів KLS Doubly - новинки 2016

     Практично аналог попередньої моделі. Але ручка перемикання ніпелів зроблена з анодованого алюмінію і дещо змінена внутрішня будова - для шанувальників "однокамерного" (не телескопічного) насоса. Розбірний корпус. Межа максимального тиску - 80 PSI чи  5 bar. Вага - 137г.

Огляд велосипедних насосів KLS Doubly - новинки 2016

     Крілення аналогічне....

     KLS Doubly 50

Огляд велосипедних насосів KLS Doubly - новинки 2016

     Алюмінієвий телескопічний насос. Він отримав все найкраще від своїх молодших "братів". Телескопічна розбірна будова. Алюмінієві корпус, шток та ручка перемикання голівок. Стильний дизайн. Максимальна межа тиску - 100 PSI чи 7 bar. Вага - 153г.

Огляд велосипедних насосів KLS Doubly - новинки 2016

     І звісно теж саме крілення - все ж таки одне "сімейство".

     Велосипедний сезон в розпалі, а на дворі стоїть чудова тепла погода - ідеальний час для велосипедної прогулянки. То ж гарно Вам відпочити, та не відволікатись на думки про тиск у ваших колесах....звичайно, якщо ви взяли з собою насос....

     Придбати насоси KLS Doubly 10KLS Doubly 30, та KLS Doubly 50 можна в найближчому магазині-партнера KLS, у вашому місті. Перелік магазинів партнерів KLS можна дізнатися тут.

04.12.2019  
Каталог велокомпонентів та аксесуарів KLS 2020.

Представляємо вам новий каталог велокомпонентів та аксесуарів KLS 2020-го року!

11.12.2018  
Велосипедний шолом KLS Town Cup

Шолом має бути не тільки міцним та надійним, а ще й оригінально виглядати.

27.09.2018  
Каталог велокомпонентів та аксесуарів KLS 2019!

Представляємо вам новий каталог велокомпонентів та аксесуарів KLS 2019 - го року!

Зворотній зв`язок