Рукавички KLS Frosty - сухо та тепло в холод і сніг.

     Знову прийшов час, коли зима вступила в свої законні права. І можливо комусь ця пора року асоціюється з Новим роком, мандаринами і святами, та достатньо лиш трішки «впасти» температурі за вікном, щоб всі як один згадали про холод.

     Всі ми дорослі люди і знаємо що таке холод та переохолодження і що вони не додають нам здоров’я, теж знаємо (тему про «моржів» ми упустимо, так як більшість нашого людства воліє теплу ковдру з кружкою ароматного чаю в затишній домівці, а ніж цокотіння зубами в сімейках на морозі). Тому до зимового сезону ми готуємось особливо ретельно. В основному, у більшості людей не виникає особливих проблем з вибором спіднього та верхнього теплого одягу. Тут як кажуть: "на кожен товар свій покупець". Комусь потрібен більш дорогий, якісний та легкий одяг, для занять спортом, чи просто активного способу життя. Комусь достатньо лише гарного теплого одягу та зовсім не важливі функціональність та бренд. А хтось і зовсім завернеться в купу одягу як качан капусти. Та проблеми виникають саме з обігрівом наших кінцівок. Адже як би ви тепло не були одягнені - замерзші пальці на ногах і руках всі ваші зусилля не змерзнути взимку зведуть на нівець. Значить саме нашому взуттю та рукавичкам треба приділити максимум уваги!

     Компанія KLS має вузьку спеціалізацію і орієнтована, на велосипедно-туристичне коло споживачів. Та все ж в останній час деякі її товари все більш стають популярними і серед людей з іншими інтересами. Наприклад вже ставші справжнім бестселером - рукавички KLS Frosty. Саме про них далі піде мова, тобто наш огляд!

     А взуття? - спитаєте ви. А взуття залишимо взуттєвим компаніям - вони на цьому більше знаються! :)

огляд зимових рукавичок KLS Frosty

     Рукавички KLS Frosty:

     Зимові рукавички для холодної та морозної погоди. Призначені для зимових видів спорту та активного способу життя. Мають гарний дизайн та вироблені з комбінованих матеріалів. Кольорова гама налічує 4-и кольори: червоний, синій та класичні сірий і чорний. Розмірна сітка налічує чотири розміри -  S, M, L та XL. Виробник позиціонує температуру комфорту, при використанні до -10°С.

огляд зимових рукавичок KLS Frosty

     Тепер більш детально.

     В верхній частині рукавичок використовується волого- та вітро- захисний матеріал - Windbreaker з мембраною Hipora. Цікава, еластична тканина що добре тягнеться та має дихаючі властивості. Забезпечує теплоту і сухість рук в вологому середовищі та при вітряній погоді. 

огляд зимових рукавичок KLS Frosty

     Область великого пальця виконана з щільного м'якого флісу, що добре послужить вам, коли наприклад потрібно буде протерти чоло від поту, вітряну сльозинку з ока чи талу сніжинку з уст.

огляд зимових рукавичок KLS Frosty

     На "ребрі" та мізинці нанесений світловідбиваючий принт у вигляді логотипа та назви компанії виробника - Kellys. Не зважаючи на тонкі лінії та незначні розміри - дуже яскраво позначає людину в вечірній час, наприклад при освітленні автомобільними фарами.

огляд зимових рукавичок KLS Frosty

     В найбільш вразливих місцях і нижній частині долоні, використовується синтетична шкіра - Amara. Вона також гарно "дихає" і добре протистоїть проникненню вологи, та її перевага над мембранними тканинами полягає в довговічності матеріалу. Amara більш міцна, краще переносить навантаження, тертя, забрудненості.

огляд зимових рукавичок KLS Frosty

     Гелевих вставок на долоні (м'яких "подушечок", для підвищеного комфорту і легкої амортизації руки, що зазвичай бувають на велосипедних рукавичках) - немає! Вони тут були б зайвими, так як Frosty достатньо м'які та "пухкенькі", але знову таки - рівно на стільки, щоб бути зручними у користуванні. До речі, для зручності на "ребрі" долоні, а також на вказівному та середньому пальцях, нанесений силіконовий принт, що забезпечує кращу фіксацію руки (наприклад за ручки руля велосипеда, палки лиж, чи поручня в трамваї).

огляд зимових рукавичок KLS Frosty

     Манжет! Рукавички добре "сидять" на руці. Довгі тканеві манжети щільно та надійно тримаються на зап'ясті, а їхня м'якість виключає передавлювання. Внутрішні еластичні гумки забезпечюють комфортну посадку і захист не лише від зісковзування, а й від задування вітру.

огляд зимових рукавичок KLS Frosty

     Внутрішня підкладка має терморегуляційні властивості. Приємна на дотик, відводить вологу (працює як термобілизна), зберігає тепло та не "вичісується" з часом, як більшість синтетичних утеплювачів.

огляд зимових рукавичок KLS Frosty

     Ну і в кінці залишається лиш додати, що ми не просто так назвали KLS Frosty - бестселером. Вони випускаються вже досить давно та вже зуміли довести свою якість і довговічність в складних зимових умовах. 

     То ж утепляйтеся на зиму, не переохолоджуйтеся та бережіть свої руки, бо потім буде не до Нового року з мандаринами та хлопавками.

     Для кращого розуміння і вибору правильного розміру - радимо скористатися розмірною таблицею рукавичок.

     Придбати рукавички KLS Frosty можна в найближчому магазині-партера KLS у вашому місті. Список магазинів-партнерів можете дізнатися ТУТ. 

04.12.2019  
Каталог велокомпонентів та аксесуарів KLS 2020.

Представляємо вам новий каталог велокомпонентів та аксесуарів KLS 2020-го року!

11.12.2018  
Велосипедний шолом KLS Town Cup

Шолом має бути не тільки міцним та надійним, а ще й оригінально виглядати.

27.09.2018  
Каталог велокомпонентів та аксесуарів KLS 2019!

Представляємо вам новий каталог велокомпонентів та аксесуарів KLS 2019 - го року!

Зворотній зв`язок