Шолом KLS Sleek - новий стиль та кращий захист.

     Приємно коли робиш черговий звіт з продажів, порівнюючи його з минулими роками і виявляєш що з кожним новим сезоном кількість проданих шоломів зростає. І це при тому що з кожним роком виробників та моделей шоломів стає все більше і більше і що шолом - це річ не на один сезон (звісно якщо він не дай Боже не прийшовся за призначенням). А це значить що значна частина велосипедистів нашої країни починають розуміти що то за така штука шолом і навіщо він потрібний... А ще що відомий європейський бренд KLS вже досить популярний і в Україні.

    В цьому році компанія Kellys продовжила підкорювати велосипедний ринок Європи і випустила дві зовсім нові моделі шоломів - KLS Sleek та KLS Town cap. В чому ж вони особливі та чим відрізняються від інших шоломів що вже раніше ввійшли до асортименту KLS та полюбились користувачам?! На що потрібно найбільше звернути увагу в огляді даних моделей?! Кому вони підійдуть та для яких цілей?! Про них потрібно розповідати детально та окремо!

   В даному огляді ми розглянемо модель KLS Sleek (другу модель ми обов'язково розглянемо в наступному огляді що вийде за тиждень).

      Стиль, незвична форма, міць, безпека, практичність, детальність... Саме це, що перше приходить в голову тримаючи в руках даний шолом. 

     Товстий прошарок (3,5 см) нееластичної піни (пінопласт) в потиличній частині шолома що звужується до країв. Вилитий в корпус козирок від сонця. Матове приємне на дотик покриття з системою In-mold. Світлова мигалка на задньому коліщатку регулювання шолома на голові (працює від батарейки CR 2032). З'ємні внутрішні антибактеріальні підкладки, для зручності при використанні. М'які елестачині ремені фіксування шолома на голові. Гарнітура з якісного міцного пластику та стильні брендовані лого що нанесені на потиличній частині та вишиті боковому на ремені.

     Окремо хотілось би звернути увагу на вентиляцію шолома. Здавалось би отворів тут не багато, але ж... вони великі та враховуючи форму шолома - глибокі! При нормальній посадці шолома на голові, завдяки такому розміщенні вентиляційних отворів та їх глибини - утворюються такі собі сквозні тунелі, в яких "гуляє вітер". Це і сприяє гарній вентиляції голови при русі велосипедиста. Таким чином, вентиляція краще та не в мінус міцності самого шолома. 

       Форма та кольори шоломів досить чіткі, насичені і стильні. Вага ж нічим не відрізняється від звичайних спортивних шоломів.

     Задня та верхня частина зроблена таким чином, щоб максимально закрити потиличну зону голови велосипедиста, адже більшість ударів при падінні приходить саме на неї. Матова пластикова поверхня дозволить легко ковзати по асфальту при падінні, гасячи при цьому всю інерцію удару. Енергія ж удару розподілиться по всьому шолому та компенсується внутрішніми м'якими підкладками.

      В будь-якому разі, нехай ці знання вам знадобляться тільки при виборі шолома і аж ніяк в житті!

     Ну і одне з найголовніших (все таки переважна більшість людей вибирає шоломи по красі та пасуванні до обличчя\велоформи\велосипеда) - шолом однаково гарно буде виглядати на вас хоч ви катаєте в місті на складному чи міському велосипеді так і на гірському по за місцевими доріжками. 

     KLS Sleek пропонується в 6-ти яскравих кольорах (всі кольори присутні на фото) та в двох розмірах - S\M та M\L. 

     Придбати шолом KLS Sleek - можна в найближчому до вас магазині-представника KLS. Перелік магазинів-представників KLS - можна проглянути ТУТ.

     

04.12.2019  
Каталог велокомпонентів та аксесуарів KLS 2020.

Представляємо вам новий каталог велокомпонентів та аксесуарів KLS 2020-го року!

11.12.2018  
Велосипедний шолом KLS Town Cup

Шолом має бути не тільки міцним та надійним, а ще й оригінально виглядати.

27.09.2018  
Каталог велокомпонентів та аксесуарів KLS 2019!

Представляємо вам новий каталог велокомпонентів та аксесуарів KLS 2019 - го року!

Зворотній зв`язок