Традиції японської надійності рукавичок KLS 2017

     Стиль, комфорт та безпека сьогодні в нашому огляді велосипедних рукавичок KLS.

   Представляємо вашій увазі рукавички з довгими та короткими пальцями, які підходять як жінкам так і чоловікам, що зручно, якщо у вашої половинки схожий розмір руки. Далі більш детально про кожну модель.

   KLS FLOW SHORT

   Рукавички з короткими пальцями мають легку та еластичну тканину двох кольорів зверху, що витончено розділено хвилястою лінією. А гумовий логотип, який міцно прикріплений на кольоровій частині, довершує стильну модель рукавичок.

   Модель FLOW SHORT має невеликі гелеві подушечки, які розміщено так, щоб пом’якшити тиск на долоню. Матеріал Clarino перфоровано, що додає свіжості долоні.

   На середньому та безіменному пальцях розміщено спеціальні елементи для легкого зняття рукавички з руки.

   Застібка типу Velcro, за допомогою якої можна добре зафіксувати рукавички на зап'ясті руки.

   Кольорова гама налічує три варіанти: чорний-зелений, чорний- сірий, чорний-синій.

   KLS FLOW LONG

   Ці рукавички є варіацією попередніх, відміннсть лише в довжині пальців - тут вони повністю закриті, а це значно розширює спектр їх використання. Гелеві подушечки, кольори та застібка - все ідентичне KLS FLOW SHORT. Матеріал на кінчиках пальців має спеціальний принт, що дозволяє не знімати рукавичку при користуванні телефоном з сенсорним екраном.

   KLS HYPNO SHORT

   Ця модель з короткими пальцями має більш різкі лінії в оформленні для цілеспрямованих. До речі верхній матеріал більш щільний, в порівнянні з попередніми моделями, що сприяє більш довготривалій та жорсткішій експлуатації, при цьому жодним чином не зменшує комфорт та ступінь провітрювання.

   На долоні - матеріал Clarino. При цьому гелевих подушечок менше і розташовані вони тільки внизу долоні, а зверху маємо подвійний шар основного матеріалу. Застібка типу Velcro.

   Для легшого стягування на рукавичці є зачіпки на верхній частині рукавички.

   Кольорові рішення мають варіації: чорний-синій, чорний-сірий, чорний-зелений.

   KLS HYPNO LONG

   Це рукавички з довгими пальцями, які є варіацією попередньої моделі. Гелеві подушечки, застібка, перфорація та кольорове рішення має такі ж як і у KLS HYPNO SHORT.

   KLS RELIC LONG

   Рукавички з довгими пальцями (єдина модель, яка не має варіації з короткими пальцями).

   Цікава модель тим, що вона позбавлена гелевих подушечок, при цьому перфорована синтетична шкіра має максимальну провітрюваність.

   Вказівний та середній пальці мають зверху посилення, для того щоб пальці на кінцях не протиралися. На великому ж пальці, у найбільш вразливому до протирання місці і взагалі подвійний шар тканини. 

   Браслет, який містить застібку, також є доволі міцним, а сама застібка вже традиційно типу Velcro.

   Кольорові рішення цієї моделі мають варіації: чорний-помаранчевий, чорний-зелений, чорний-сірий.

   Розмірна сітка рукавичок доволі широка й має розміри: XS, S, M, L, XL, XXL. Усі моделі рукавичок мають спеціальний принт, для роботи з сенсорними екранами сучасних гаджетів.

   До того ж усі дані рукавички зручно використовувати не тільки під час катання на велосипеді, а й для походів, поїздок чи прогулянок на спортивний майданчик.

   Також, звертаємо вашу увагу на те, що в рукавичках KLS лінійки 2017 року використовується на долонях матеріал Clarino, власне про нього - далі...

   Clarino – це найбільш популярна синтетична шкіра, виробництвом якої з 1964 року займається японська компанія Kuraray Co., LTD. Її використовують для виробництва взуття, сумок та спецзасобів з охорони праці. Матеріал легко прати, він не боїться вологи, а це забезпечує довший термін використання, що не менш важливо і для велосипедних рукавичок.

   Секрет матеріалу Clarino полягає в тому, що він складається з нетканого матеріалу, а саме ультратонких волокон, які просочено поліуретаном - це допомагає волокну бути більш гнучким та міцним. Цікаво, що порівняно з волокном шовку, ультратонке волокно Clarino є в 10 разів тоншим.

 

   Переваги Clarino:

  • Порівняно з натуральною шкірою, Clarino є легшим та міцнішим, тобто навантаження які мають витримувати долоні велосипедиста він перенесе з легкістю
  • Матеріал дихає, що важливо для провітрювання руки або навпаки збереження тепла під час прогулянки на велосипеді прохолодного ранку
  • Матеріал більш стійкий до розриву та стирання матеріал, а ніж шкіра
  • А ні пральна машина, а ні дощ не залишить водяних плям, до речі прати можна як звичайну синтетику в пральній машинці у воді 30С
  • Матеріал синтетичний, тому має широкий вибір кольорів, що дозволяє фантазії простір, проте для велосипедних рукавичок найбільш практичним все одно залишається темний, або чорний колір.

   Придбати рукавички KLS лінійки 2017 року можна у найближчому до вас магазині - представника KLS. Перелік магазинів-представників KLS – дивіться тут.

04.12.2019  
Каталог велокомпонентів та аксесуарів KLS 2020.

Представляємо вам новий каталог велокомпонентів та аксесуарів KLS 2020-го року!

11.12.2018  
Велосипедний шолом KLS Town Cup

Шолом має бути не тільки міцним та надійним, а ще й оригінально виглядати.

27.09.2018  
Каталог велокомпонентів та аксесуарів KLS 2019!

Представляємо вам новий каталог велокомпонентів та аксесуарів KLS 2019 - го року!

Зворотній зв`язок