Вело-ХІТ сезону - тримач гаджета.

     А на дворі літо. Сезон відпусток та подорожей впевнено набирає оберти і незабаром перейде в самий розпал. Більшість людей вже подумками відходять від тяжкої виснажливої праці та все більше задумуються де б і як відпочити?! На щастя, кам’яний вік давно минув, а з новими інтернет-технологіями це питання вже давно перестало бути проблемою, навіть якщо ви зненацька вирішили кудись поїхати. Головне бажання та точка на карті, а супутниковий зв’язок у Вашому телефоні доведе Вас, куди Вам потрібно, та ще й запропонує варіанти маршруту. Вам залишиться лише спакувати валізу і слідкувати підсказкам на екрані смартфону (та й то не факт що в найближчі часи багаті на ідеї винахідники не придумають щось цікаве, що облегчить нам і цю роботу :) )   

Огляд велосипедних тримачів гаджетів та сумочок KLS

     До чого ми це ведемо?! До того, що багато людей подорожує на велосипеді. І багато таких вело-туристів звертаються до нас з питаннями кріплення своїх телефонів, GPS-навігаторів, та інших гаджетів, на кермо велосипеда. В цьому огляді ми хочемо розповісти Вам, та спробуємо зняти всі питання що до таких девайсів.

     Будучи велосипедистами, ми навіть склали перелік побажань до того, як і де повинен триматися телефон, щоб не заважав нам керувати велосипедом і при цьому тримати на контролі свій шлях, користуючись GPS:

      - гаджет повинен розміщатися в районі керма велосипеда – це дасть нам змогу без проблем контролювати свій рух на карті екрана.

      - гаджет повинен міцно триматися  - це захистить його від випадіння при русі і особливо на трясці.

     - до сенсорного екрану гаджета повинен бути легкий доступ – це зекономить наш час, та додасть комфорту (не зручно виймати кожного разу телефон з велосипедної сумочки чи карману, а під час руху це може бути ще й небезпечно).

     Цього літа, в асортименті KLS, справжнім хітом сезону стали тримач для гаджета KLS Navigator та сумка на раму KLS Radiаn. Вже багато велосипедистів користуються даними товарами, та пишуть нам свої схвальні відгуки - не розумно було б не скористатися цим і не розповісти і Вам про них.

     KLS Navigator  - це універсальний тримач гаджета. Його корпус та кріплення, виготовлені з міцного та якісного пластику. Поверхня тримача має м'яке та не слизьке покриття, а з кожної з чотирьох сторін спеціальні регулючі виступи (тримачі) -  для надійної фіксації вашого смартфону.

Огляд велосипедних тримачів гаджетів та сумочок KLS

Огляд велосипедних тримачів гаджетів та сумочок KLS

     Девайс легко монтується на кермо велосипеда, за допомогою кріплення типу «різьбовий хомут», що надійно утримує телефон, навіть на трясці. 

Огляд велосипедних тримачів гаджетів та сумочок KLS

     Конструкція має 360° поворотний механізм, що дозволить зручно використовувати Ваш пристрій, під час руху. А також відкриту поверхню, для швидкого доступу, чи навіть гнізда зарядки (в залежності від її розташування на телефоні).

Огляд велосипедних тримачів гаджетів та сумочок KLS

     Екран 4-и дюйми - рекомендовано виробником! 

     KLS Radiаn - це не велика, зручна, сумочка на верхню трубу рами велосипеда. Вона виготовлена з міцного водостійкого поліестеру та складається з одного основного відділення, що замикається на блискавку. Має внутрішнє відділення-кишеню, з прозорою сенсорно-чутливою поверхнею, для гаджета. Ідеально підійде для смартфона з 4-х дюймовим екраном.

Огляд велосипедних тримачів гаджетів та сумочок KLS

     На відміну від попереднього тримача, Radian, більш універсальний, та має ширший спектр функцій. Адже це ще й сумочка для документів, ключів від квартири чи інших необхідних дрібниць - об'єм його відділення складає біля 1 літру. Також він краще виглядає, та захистить екран смартфона від гілок, бруду та пилу, що завжди трапляються на шляху велосипедиста. А ще він взмозі додатково позначити Вас на дорозі, в темний час доби - на бічних стінках сумочки розташовані світловідбиваючі вставки.

Огляд велосипедних тримачів гаджетів та сумочок KLS

     Кріпиться на раму та рульову колонку велосипеда за домогою трьох липучок «велкро».

Огляд велосипедних тримачів гаджетів та сумочок KLS

     Звісно нічого не буває ідеальним і в цьому тримачі \ сумочці теж можна знайти недоліки, наприклад при сильному ударі чи падінні з велосипеда, ні тримач ні сумочка не захистить ваш гаджет від пошкоджень, але від такого не захистить і кишеня вашого одягу, сумки чи рюкзака. Також слід пам'ятати що в спеку довго тримати свій телефон на відкритому сонці теж не послужить довголіттю життя екрана, але ж палюче сонце не менш небезпечне і для Вас....

     Ви ще тут?! Читаете?! А як же ваша подорож?! Скоріш пакуйте свій рюказк \ велобаул, заряджайте свої гаджети і замовляйте тримач для гаджета KLS Navigator та сумку на раму KLS Radiаn - їх можна придбати в найближчому магазині-партнера KLS, у вашому місті. А перелік магазинів партнерів KLS можна дізнатися тут.

04.12.2019  
Каталог велокомпонентів та аксесуарів KLS 2020.

Представляємо вам новий каталог велокомпонентів та аксесуарів KLS 2020-го року!

11.12.2018  
Велосипедний шолом KLS Town Cup

Шолом має бути не тільки міцним та надійним, а ще й оригінально виглядати.

27.09.2018  
Каталог велокомпонентів та аксесуарів KLS 2019!

Представляємо вам новий каталог велокомпонентів та аксесуарів KLS 2019 - го року!

Зворотній зв`язок