KLS SCREENSHOT – розмір має значення!

     Серед величезного асортименту велосипедних аксесуарів, які вже давно здаються нам звичними, виробнику мало чим вдасться здивувати користувача, та все ж таки компанія KLS, це зробила. Принаймні ми, були приємно здивовані коли вперше наживо побачили велокомп’ютери SCREENSHOT. «Велокомп’ютер здивував?! – теж мені!» - скажете Ви. Ось тому ми вирішили поділитися з Вами, нашими враженнями, в нашому короткому огляді даного велетня…. ой телевізора…. ой велокомп’ютера. Саме такі перші думки приходять в голову, коли бачиш екран велокомп’ютера SCREENSHOT і саме тоді приходить думка, що можливо розмір і не має значення, але все ж таки має! :)

     А тепер докладніше:

     KLS SCREENSHOT – стильний велокомп’ютер з ВЕЛИКИМ LCD ЕКРАНОМ. Корпус виготовлений з міцного, якісного пластику, та виконаний в класичному дизайні і чорному кольорі. Модельний ряд SCREENSHOT, налічує два велокомп’ютера, точніше дві версії – дротовий, для цінителів надійності і простоти та бездротовий, для любителів бездротових технологій і мінімалізму.

     Що до комплектації - тут є все, щоб комп’ютер можна було швидко встановити та налаштувати відразу після його придбання: сенсорний датчик; магніт швидкості; кронштейн для кріплення комп’ютера; стяжки кріплення; 2 гумові підкладки; дві батарейки.

     Функції. SCREENSHOT налічує 10 функцій: швидкість; дистанція (DST); одометр (ODO); час у дорозі (TM); максимальна швидкість (MXS); цифровий годинник (12/24); середня швидкість (AVG); функція Scan (мінливі на екрані: дистанція, максимальна швидкість, середня швидкість, час у дорозі); порівняння швидкості (+/-); автостарт. Стандарний, необхідний для велолюбителя, набір - нічого зайвого, але й нічого нового.

     В порівнянні з велокомп'ютером звичайного розміру.

     Так, він не підійде для спортсменів, яким важливо вимірювати частоту пульсу та кількість спалених калорій, та все ж має всі дані, щоб гучно заявити про себе, та виділитись серед подібних девайсів і завоювати популярність серед велолюбителів. А якщо взяти в увагу набір функцій та виробника, то логічно що й ціна на SCREENSHOT буде демократичною….

     На останнє хотілося б додати, що велокомп’ютери SCREENSHOT вже в Україні, та поступили в продаж. Дізнатися їх ціну, та придбати, можна в найближчому магазині-партнера KLS, у вашомі місті. Перелік магазинів-партнерів KLS можна дізнатися тут

     Інструкція для налаштування комп'ютера перекладена на українську мову, та знаходиться тут.

11.12.2018  
Велосипедний шолом KLS Town Cup

Шолом має бути не тільки міцним та надійним, а ще й оригінально виглядати.

27.09.2018  
Каталог велокомпонентів та аксесуарів KLS 2019!

Представляємо вам новий каталог велокомпонентів та аксесуарів KLS 2019 - го року!

26.09.2018  
З KLS спрага не страшна!

Спрага. Кожному з нас відоме це жахливе відчуття. Це той дзвіночок, яким наш організм попереджає нас про можливе зневоднення, тепловий удар, раптову втрату сил, скрипіння і біль в колінних суглобах.

Зворотній зв`язок