Що придбати новачку?!

     Наші кліенти, купуючи свій перший велосипед, часто запитують, що потрібно купити разом з велосипедом. Ця брошура призначена для тих, кого цікавить, які велоаксесуари необхідні і які бажано придбати в першу чергу, разом з велосипедом, або в найближчий час.

     Отже, Ви остаточно визначились, який велосипед будете собі купувати, або навіть придбали, але раптом зрозуміли, що для комфортної їзди ще чогось бракує. Ви заходите на сторінку першого-ліпшого велосипедного інтернет-магазину, де безліч всяких хитрих запчастин, призначення половини яких не зрозумілі, а навіть якщо й зрозумілі, то не ясно - чи потрібні вони?

     Купуючи велосипед, в першу чергу, треба звернути увагу на безпеку.

     Велошолом. Питання: «потрібен він чи ні?» - це особиста справа кожного! Але, якщо Вам не байдуже ваше здоров’я, чи навіть життя - краще придбати собі цей засіб безпеки.  Шолом не вбереже Вас від падіння з велосипеда, але може врятувати ваше обличчя, та голову, від тяжким травм.

 

     Фара і задня мигалка. Якщо плануєте поїздку в темний час доби - Вам будуть необхідні фара і задня мигалка. Не економте на цьому - це ваша безпека. Аналогічно можна придбати світловідбиваючі браслети на руки-ноги, або світловідбиваючі наклейки на велосипед. Всі ці аксесуари допоможуть іншим учасникам руху бачити Вас на дорозі.


 

 

 

 

 

 

 

     Фляга та фляготримач. Катаючись на велосипеді, людина пітніє сильніше ніж без навантаження і їй необхідно поповнювати нестачу вологи. Звичайно, в місті завжди можна купити води,  але далеко від магазинів пити хочеться не менше. Тому водою потрібно запасатися заздалегідь. Найзручніше набирати запас води у фляги, які кріпляться на велосипед, або питні системи які кладуться в рюкзак.

                                                   

     Найпоширенішою поломкою велосипеда – є прокол колеса. І за законом підлості, він завжди трапляється в самому не найкращому для цього місці, коли Ви від’їхали від міста на декілька кілометрів, або вертаєтесь з покатеньки пізно ввечері. Самим простим рішенням цієї проблемі – є велоаптечка. Вона складається з латок, клею, та затирки. За допомогою неї, Ви зможете заклеїти камеру, та дістатися дому на велосипеді, а не поряд з ним.

Caption

     Деякі покришки дуже важко зняти-встановити руками. Для цього є спеціальні лопатки. Існують набори, які включають в себе велоаптечку і лопатки, зазвичай вони коштують дешевше, ніж купляти їх окремо.

     Насос. Ви замінили камеру і  її потрібно чимось накачати?! Тут в пригоді стане велосипедний насос. Насоси діляться на два типи – маленький і компактний (потужність до 4 bar), та великий і потужний (потужність до 12 bar). Перший тип – це невеличкий насос, який зручно перевозити з собою. Другий тип – це стаціонарний насос, яким зручно підкачувати колеса вдома.  У будь-якому випадку зручно з собой брати компактний, маленький, насос. Всі велосипедні насоси мають універсальний клапан для ніпеля Presta(FV) і Schrader(AV).

     Запасна камера. Навіть якщо Ви придбали велоатечку, Вам потрібно мати і запаску! Іноді у камер відривається ніпель, чи вона рветься так, що заклеїти її неможливо. До того ж в поганих погодних умовах, або в темряві, легше просто замінити камеру, ніж клеїти. Головне придбати камеру, яка підходить до вашого обода (бувають 2 типи ніпелей) і покришки (потрібно дивитися розмір).

     Мультитул. Дуже часто, велосипеду необхідний невеличкий ремонт, чи налаштування - підтягнути тросик на перемикачі, поправити гальма, щоб не затирали, вирівняти кермо після падіння, або просто підтягнути гвинитик що розбовтався. Майже всі ці дії можна зробити за допомогою шестигранників, або хрестоподібної викрутки, чи викрутки TORX. Навіть найпростіший мультитул має в своєму арсеналі всі ці інструменти.

     Мастило. Для того, щоб ваш ланцюг не скрипів  - його потрібно змащувати. Можна обійтися мастилом  для годинників і швейних машин, але краще купити спеціальну велосипедне мастило - воно довше тримається і на нього менше налипає бруд та пил.

 

     Велосипедний замок.  Катаєтесь в одиночку?! Виникла потреба зайти в магазин, а велосипед залишити нема на кого?! Скористайтесь велозамком! Та все ж не варто залишати велосипед надовго без догляду - професійні крадії зламають будь-який замок!

 

      Крила. Якщо Ви плануєте їздити на велосипеді в будь-яку погоду – без крил не обійтись. Вони не захистять Вас на 100% від бруду, під час дощу, але зроблять своє діло під час їзди по мокрій дорозі.

     Велокомп’ютер. Якщо вам цікаво знати поточну / максимальну / середню швидкість, або статистику кілометражу – Вам потрібен комп’ютер. Велокомп'ютери бувають різними. Від простих, з декількома функціями, до серйозних, з великим набором функцій та різноманітними датчиками (каденс, пульс).

     Велорукавички. Не обов'язковий, але дуже бажаний аксесуар. Так як грипси*, які б вони не були зручні, все одно натирають руки. Ну і друге їх призначення - захист долонь, під час падіння з велосипеда.

 

 

     *Гріпси - гумові або з іншого матеріалу ручки на кермі, за які велосипедист тримається руками.

     Окуляри. Крім сонцезахисної функції, велосипедні окуляри,  також захищають ваші очі, від мошок, дрібних гілочок, бруду та ін. Від всього цього можна ухилитися при повільній їзді, але на швидкості - вони завжди виникають раптово перед обличчям. Ну і ще одна функція окулярів - це захист очей при падінні, велосипедні окуляри гнучкі, та дуже міцні і лінзи в них не б'ються.

     Захист пера. Під час їзди по нерівностях, велосипедний ланцюг, іноді, б'є по перу рами, видаючи неприємний звук, та сприяє сколу фарби, на рамі. Щоб уникнути цього - придбайте неопреновий захист пера.

17.11.2020  
Каталог велокомпонентів та аксесуарів KLS 2021

Представляємо вам новий каталог велокомпонентів та аксесуарів KLS 2021-го року!

04.12.2019  
Каталог велокомпонентів та аксесуарів KLS 2020

Представляємо вам новий каталог велокомпонентів та аксесуарів KLS 2020-го року!

11.12.2018  
Велосипедний шолом KLS Town Cup

Шолом має бути не тільки міцним та надійним, а ще й оригінально виглядати.

Зворотній зв`язок