Збирай речі і на плечі - огляд рюкзаків KLS.

     Зібралися на покатушку вихідного дня, чи на прогулянку містом?! Не забудьте взяти з собою запасну камеру, заплатки та насос. На всяк випадок ще вело-аптечку захватіть, та й «людську» аптечку теж не завадить… і світло чи світловідбиваючі елементи – раптом затримаєтеся до вечора. А ще ж запас води, та перекус, щоб відновлювати свої сили в дорозі. Телефон теж потрібно взяти, ключі від будинку і… СТОП!!! А куди ви все це покладете?

     Частково це все можна розкласти по підрамним та підсідельним сумочкам, але від того речей не стане набагато менше, а ось з часом – ба навіть більше! Так що, рано чи пізно, для будь-якого велосипедиста постає питання придбання рюкзака і до цього питання потрібно віднестися серйозно.

Огляд велосипедних рюкзаків Kellys KLS

     Рюкзаки бувають різні за призначенням: туристичні; міські; трекінгові; мультиспортивні; велосипедні та інші. В кожному з них використані спеціальні технології та світові розробки (мова йде виключно про речі відомих виробників), що сприяють комфортному та зручному використанні рюкзаків, в тому чи іншому направленні. Наприклад, туристичний рюкзак не вдягнеш в велопохід, бо поясні затяжки та рамка спинки – занадто громіздкі та сковують верхню частину тіла велосипедиста. Також, туристичні рюкзаки, зазвичай досить габаритні, чим не сприяють зручності велосипедиста. А міські – будуть «бовтатись» та «скакати» по всій спині, бо не мають тих самих поясних затяжок. Тим більше що ні міський ні туристичний рюкзаки, не дадуть потрібну вентиляцію спини на відміну від велосипедних. Тому, як бачите, для кожного виду "активного життя" рекомендовано використовувати рюкзаки що відповідають за їм призначенням.

      Компанія KLS спеціалізується виключно на компонентах та аксесуарах для велосипедів, та їхніх господарів, тому й рюкзаки мають чітке направлення - вело!

Огляд велосипедних рюкзаків Kellys KLS

     Відразу маємо сказати що асортимент рюкзаків досить великий, так як поділяється не тільки за видами, а й за кольором. 

Огляд велосипедних рюкзаків Kellys KLS

     Рюкзаки виготовлені з надійного та легкого поліестеру, що має гарні водонепроникні властивості. В місцях підвищеної зносостійкості - вбудовані м'які та міцні вставки, що забезпечать тривале використання улюбленого рюкзака.

Огляд велосипедних рюкзаків Kellys KLS

     Стильний дизайн, яскраві кольори, світловідбиваючі логотипи та елементи - добре позначать велосипедиста на дорозі.

Огляд велосипедних рюкзаків Kellys KLS

     Всі рюкзаки KLS обладнані легкою з'ємною сіткою для кріплення шолома, та сітчатими боковими кишенями з легким доступом до них. 

Огляд велосипедних рюкзаків Kellys KLS

     На поясних лямках теж розміщені маленькі бічні кишені, на блискавці.

Огляд велосипедних рюкзаків Kellys KLS

     Внутрішні кишені на застібках - для цінних речей.

Огляд велосипедних рюкзаків Kellys KLS

Огляд велосипедних рюкзаків Kellys KLS

     Технологічні вентилюючі спинки, з вигнутим алюмінієвим каркасом та сіткою, та м'якими великими накладками і глибокими каналами.

Огляд велосипедних рюкзаків Kellys KLS

     Вихід для навушників (але це зовсім не значить що в них потрібно їздити на велосипеді - це небезпечно!)

Огляд велосипедних рюкзаків Kellys KLS

     В нижній частині рюкзаків, розміщена кишеня з яскравим дощовим чохлом, що захистить рюкзак від дощу та бруду, а також добре позначить велосипедиста в похмуру погоду.

           Придбати велосипедні рюкзаки KLS можна в найближчому магазині-партера KLS у вашому місті. Список магазинів-партнерів можете дізнатися ТУТ.

04.12.2019  
Каталог велокомпонентів та аксесуарів KLS 2020.

Представляємо вам новий каталог велокомпонентів та аксесуарів KLS 2020-го року!

11.12.2018  
Велосипедний шолом KLS Town Cup

Шолом має бути не тільки міцним та надійним, а ще й оригінально виглядати.

27.09.2018  
Каталог велокомпонентів та аксесуарів KLS 2019!

Представляємо вам новий каталог велокомпонентів та аксесуарів KLS 2019 - го року!

Зворотній зв`язок