Зі святом весни вітаємо прекрасну половину людства!

    Чи погодитесь ви із ствердженням, що весна - це настрій та стан душі? Цього року, визираючи у вікно, саме таке визначення "весни" спадає на думку, за умови, якщо ви знаходитесь в Україні. 

    Та незважаючи на прохолоду та кучугури, весна завжди поруч, вона тендітна, багатогранна, неповторна, свіжа, молода і ця весна - це жінка. Інколи вона буває сніжною як у березні, інколи привітною як квітневе сонце та квітучою як травневий бузок. І не треба чекати рік до настання весни, коли кожна жінка і є унікальна та непередбачувана весна.

    Історія появи свята Міжнародного жіночого дня має своє конкретне підгрунтя, та сьогодні ми хочемо у привітанні закликати кожного читача до взаєморозуміння та чуйності до близьких. І тоді весна буде станом душі, адже людям не знадобиться боротися за свої права.

    Та звісно, любі жінки, бажаємо вам бути завжди юними, красивими та природніми. Поряд мати гідних людей та добру опору і зустрічати кожен новий день з посмішкою, оптимізмом у спокої та радості!

     А чоловікам ми нагадуємо, що своїх любих жінок потрібно "балувати" - жінки люблять подарунки. А щоб подарунки приносили не тільки радість, а й користь, радимо вам звернути увагу на велосипед! Якщо ж у вашої красуні вже є велосипед і ви в глухому куті - згадайте що жінки ще й модниці добрі і полюбляють різні стильні і корисні штучки... І ви швидко знайдете вихід тут, або тут

11.12.2018  
Велосипедний шолом KLS Town Cup

Шолом має бути не тільки міцним та надійним, а ще й оригінально виглядати.

27.09.2018  
Каталог велокомпонентів та аксесуарів KLS 2019!

Представляємо вам новий каталог велокомпонентів та аксесуарів KLS 2019 - го року!

26.09.2018  
З KLS спрага не страшна!

Спрага. Кожному з нас відоме це жахливе відчуття. Це той дзвіночок, яким наш організм попереджає нас про можливе зневоднення, тепловий удар, раптову втрату сил, скрипіння і біль в колінних суглобах.

Зворотній зв`язок